Pomoc charytatywna

POMOC DLA ZWIERZĄT

Znajdziesz tutaj informacje o najróżniejszych akcjach charytatywnych, które mają na celu pomoc różnym zwierzętom.

Częstochowa.schronisko.net

Od 22.01.2007r. w Schronisku istnieje możliwość dokonania Wirtualnej Adopcji zwierzaka! Jeśli nie możesz przygarnąć żadnego zwierzaka, a chciałbyś pomóc któremuś ze schroniskowych czworonogów, zachęcamy Cię do dokonania adopcji wirtualnej, polegającej na comiesięcznym dokonywaniu wpłaty na konto Schroniska. Przekazane w ten sposób pieniądze wspomagają utrzymywanie w Schronisku wybranego czworonoga.

Więcej na stronie: http://czestochowa.schronisko.net/


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce jest organizacją pozarządową o ogólnopolskim zasięgu działania. Niesie pomoc zwierzętom poprzez organizowanie sieci jednostek na terenie całego kraju, które będą w stanie sprawnie pomagać zwierzętom. M.in prowadzą schroniska dla bezdomnych zwierząt, w porozumieniu z gminami oraz dwa własne (w Celestynowie i w Swarzędzu).Więcej na stronie: http://www.toz.pl/


Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem – organizacja pożytku publicznego utrzymywana z datków tysięcy osób z całego kraju. Leczy i oddaje do adopcji porzucone i skrzywdzone psy i koty z Warszawy i okolic. Prowadzi azyl Agnieszki Brzezińskiej w Warszawie-Falenicy. Zbiera i publikuje informacje o traktowaniu bezdomnych zwierząt w Polsce. Promuje przejrzysty, charytatywny model rozwiązywania problemu bezdomnych zwierząt, zgodny z Europejską Konwencją Ochrony Zwierząt Domowych.

Więcej na stronie: http://www.psianiol.org.pl/


Niechciane i zapomniane

Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt powstała w 2006 roku w Łodzi. Zajmuje się leczeniem oraz organizowaniem adopcji dla bezdomnych, porzuconych zwierząt.
W chwili obecnej nie posiada własnego azylu, dlatego wszystkie zwierzęta będące pod jej opieką przebywają u wolontariuszy lub w hotelach dla zwierząt. Fundacja wspiera wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt, między innymi poprzez realizowanie programu kastracji i sterylizacji.

Więcej na stronie: http://www.niechcianeizapomniane.org/


Fundacja Opieki nad Zwierzętami "Canis"

Wyślij SMS o treści ZWIERZAKI pod numer 7210. Koszt jednego SMS wynosi 2,44 zł z VAT.
Pieniądze zebrane podczas akcji przeznaczone zostaną na stworzenie lepszych warunków do życia kotom wolno żyjącym będącym pod opieką Fundacji (remonty istniejących azyli i zakładanie nowych, instalowanie nowych boksów dla psów i remont starych, leczenie, sterylizacja).

Więcej na stronie: http://www.canis.org.pl/


Fundacja Nasza Szkapa

Fundacja Nasza Szkapa zajmuje się niechcianymi zwierzętami - głównie końmi. Fundacja aktualnie urządza gospodarstwo, w którym będzie mogło dobrze opiekować się wieloma zwierzętami. Potrzebne są pieniądze, ale też i przeróżne dary rzeczowe.

Więcej na stronie: http://nasza-szkapa.idl.pl/


Kampania "Wieloryby wołają o pomoc"

Tej zimy japońska flota zamierza upolować 945 wielorybów. Połowy te to nic innego, jak krwawa rzeź pod pretekstem celów naukowych. Aktywiści Greenpeace będą robić wszystko aby ochronić te piękne zwierzęta. Jednak możemy zrobić coś jeszcze! Polska może stać się członkiem Międzynarodowej Komisji Wielorybniczej i w ten sposób decydować o bezpiecznej przyszłości wielorybów.

Więcej na stronie: http://greenpeace.blox.pl/

Pomoc charytatywna - Adopcja na odległosc
Reklama