Pomoc charytatywna

KLIKNIJ BANER

Jest to chyba jedna z najbardziej znanych form pomocy charytatywnej w internecie, m.in. dlatego, że ludzi, którzy chcą pomóc nie kosztuje to ani grosza, jest bardzo proste i przyjemne, a zajmuje dosłownie tylko kilka sekund.

Ogólnie mówiąc, najczęściej polega to na tym, żeby wejść na stronę akcji charytatywnej, a następnie kliknąć jakiś baner lub napis. Wówczas ukaże się nam strona z reklamami sponsorów, którzy płacą za każde wyświetlenie swojej reklamy. Zwykle nie są to duże sumy, ale jeżeli przyjmiemy, że za jedno wyświetlenie sponsor płaci 5gr, sponsorów jest trzech, a wyświetleń strony będzie 1 milion dziennie (zazwyczaj liczy się 1 kliknięcie na 24h) to łatwo policzyć, że sponsorzy na konto danej akcji charytatywnej przekażą 150 tyś zł - 0,05 x 3 x 1000000 = 150000 zł.

Podsumowując, wchodźmy na podane niżej strony jak najczęściej (najlepiej raz dziennie) i klikajmy banery. Nas kosztuje to dosłownie chwilę, a może np. sprawić, że tysiące dzieci dostaną ciepły posiłek.

Pajacyk.pl

iPomoc.com - Pomoc charytatywna, Akcje i Fundacje charytatywne

Pajacyk to nazwa programu dożywiania dzieci w szkołach, który prowadzi Polska Akcja Humanitarna. Polska Strona Głodu została stworzona, aby zbierać pieniądze na dożywianie dzieci w szkołach. Czy wiesz że wystarczy 2,50 zł, żeby zapewnić dziecku jeden ciepły posiłek?
Możesz również zostać sponsorem. Zapewni Ci to dużą oglądalność Twojej reklamy, zwiększy liczbę odwiedzin Twojej strony, a co za tym idzie - zapewni Ci większe zyski. A najważniejsze, że przy okazji nakarmisz głodne dzieci.

Link: http://pajacyk.pl/

Okruszek.org.pl

iPomoc.com - Pomoc charytatywna, Akcje i Fundacje charytatywne

Wystarczy, że wejdziesz na stronę i klikniesz w chleb, a Twoja darowizna zostanie przekazana najbardziej potrzebującym. Ty nic nie płacisz. Wystarczy, że klikniesz raz dziennie.

Więcej na stronie: http://www.okruszek.org.pl/

Habitat for Humanity Poland

iPomoc.com - Pomoc charytatywna, Akcje i Fundacje charytatywne

Habitat for Humanity pomaga rodzinom, które nie mają mieszkania lub mieszkają w warunkach poniżej dopuszczalnych norm przyjętych w danym kraju. Niskie zarobki uniemożliwiają im samodzielne rozwiązanie problemu mieszkaniowego.
Wystarczy, że wejdziesz na stronę i klikniesz w "Podaruj dom", a 1zł zostanie przekazany na budowę domu. Ty nic nie płacisz. Wystarczy, że klikniesz raz dziennie.

Więcej na stronie: http://www.habitat.pl/

PolskieSerce.pl

Polskie Sztuczne Serce jest Fundacją, która prowadzi badania, których celem jest zbudowanie polskiego sztucznego serca. Dla wielu ludzi, w przypadku najpoważniejszych schorzeń układu krążenia, sztuczne serce może być jedynym ratunkiem.

Link: http://polskieserce.pl/

ZMilosciSerc.pl

Wystarczy, że klikniesz w znak graficzny programu. Każde kliknięcie to pieniądze, które przekazujesz dla zdrowia Agnieszki za pośrednictwem sponsora. Ty nic nie płacisz. Wystarczy, że klikniesz raz dziennie.

Więcej na stronie: http://www.zmilosciserc.pl/

Pomoc charytatywna - Apele o pomoc
Reklama