Pomoc charytatywna

KONKURSY CHARYTATYWNE

Znajdziesz tutaj informacje o serwisach, w których biorąc udział w konkursach jednocześnie pomagasz charytatywnie. Najczęściej polega to na tym, że oglądasz reklamy sponsorów i codziennie możesz wygrać jakąs nagrodę. Jeżeli się nie uda to i tak masz satysfakcję że pomogłeś np. chorym dzieciom. Pomoc i nagrody ufundowane są przez sponsorów, których reklamy oglądasz.

Look4win.pl

Fundacja Look4win obrała sobie za pierwszy cel szerzenie wiedzy oraz pobudzenie wyobraźni u dzieci i ich rodzin najbardziej zagrożonych ubóstwem. Chcemy zainicjować proces, który w przyszłości pozwoli im w sposób zdecydowany rozwiązywać życiowe problemy, podejmować trafne decyzje w kwestii wyboru szkoły, partnera lub znalezienia ciekawej pracy.
Fundusze pozyskane z nowatorskiego projektu w branży reklamowej trafią bezpośrednio poprzez pracowników fundacji do rąk rodzin potrzebujących w postaci bonów towarowych o wartości 50 PLN za każdą przeczytaną książkę lub 10 artykułów z tygodników lub gazet które będą musiały być krótko streszczone jako dowód pracy nad sobą, a zarazem dowodem dla nas wszystkich uczestniczących w projekcie że środki zostały wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem czyli poszerzaniem wyobraźni i horyzontów myślowych.

Jeżeli możesz to w polu "Nick osoby, która Cię do nas skierowała:" podaj morph, dzięki.

Więcej na stronie: http://www.look4win.pl/

Pomoc charytatywna - Apele o pomoc
Reklama