Pomoc charytatywna

FUNDACJE GWIAZD

Krótki opis i linki do fundacji, których założycielami są znani i lubiani, czyli ludzie powszechnie uważani za "gwiazdy" (VIPów): aktorzy, muzycy, politycy itd.

Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko"

Fundacja „Mimo Wszystko” jest organizacją pożytku publicznego. We wrześniu 2003 roku założyła ją Anna Dymna. Funkcję prezesa Fundacji aktorka pełni społecznie. Ideą naszej działalności jest wyrównywanie szans pomiędzy ludźmi niepełno- i pełnosprawnymi -usuwanie barier mentalnych, które istnieją między ich światami. Poprzez swoją szeroką działalność pokazujemy, że osoba chora, niewidoma, sparaliżowana albo poruszająca się o kulach bądź na wózku inwalidzkim jest pełnoprawną istotą, posiadającą podobne talenty i pragnienia jak człowiek w pełni zdrowia i sił. Nazwę dla naszej Fundacji zaczerpnęliśmy z tekstu „Mimo Wszystko”, który wyryto na jednym z przytułków prowadzonych przez Matkę Teresę w Kalkucie.

Więcej na stronie: http://www.mimowszystko.org/

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier"

Konto bankowe: Bank Handlowy I/O Warszawa,
Nr rachunku: 31 1030 1016 0000 0000 0347 4000

Więcej na stronie: http://www.j.kwasniewska.aid.org.pl/

ZMilosciSerc.pl - Fundacja Marcina Mroczka

Wystarczy, że klikniesz w znak graficzny programu. Każde kliknięcie to pieniądze, które przekazujesz dla zdrowia Agnieszki za pośrednictwem sponsora. Ty nic nie płacisz. Wystarczy, że klikniesz raz dziennie.

Więcej na stronie: http://www.zmilosciserc.pl/

Pomoc charytatywna - Adopcja na odległosc
Reklama